آموزش ووشو و بدنسازی تخصصی کلیه رشته های ورزشی زیر نظر مربی بدنسازی و قهرمان شش دوره جهان و آسیا . آموزش به صورت خصوصی و عمومی در تهران. ابراهیم فتحی

آموزش ووشو زیر نظر قهرمان شش دوره جهان و آسیا ابراهیم فتحی.

اینستاگرام قهرمان ووشو جهان:http://instagram.com/ebrahimfathi21


برچسب‌ها: ووشو, ساندا, آموزش رزمی, آموزش ووشو تهران, آموزش بدنسازی

ارسال توسط ققنوس
10 دقیقه تمرین برای عضلات شکم و تفکیک آنها در خانه و بدون تجهیزات.

 اگر دانشجو هستید یا خود را برای ورود به دانشگاه آماده میکنید و وقت رفتن به باشگاه را ندارید,اگر به تازگی بچه دار شده اید و باید در خانه مراقب فرزند خود باشید و نمیتوانید به باشگاه بروید و یا به هر دلیلی امکان حضور شما در باشگاه نیست.  با دیدن این فیلم که ما برای شما به صورت اختصاصی در وب قرار دادیم میتوانید به سلامت و تناسب اندام خود کمک کنید.

10 دقیقه تمرین برای عضلات شکم و تفکیک آنها در خانه بدون تجهیزات اگر دانشجو هستید یا خود را برای ورود به دانشگاه آماده میکنید و وقت رفتن به باشگاه را ندارید اگر بچه دار هستید و باید در خانه مراقب فرزند خود باشید و نمیتوانید به باشگاه بروید و یا به هر دلیلی امکان حضور شما در باشگاه نیست. با دیدن این فیلم که ما برای شما به صورت اختصاصی در وب قرار دادیم میتوانید به سلامت و تناسب اندام خود کنید.   مبارزان واقعی: ابتدا 10 تا 20 دقیقه بدن خود را گرم کنید برای این کار میتوانید با طناب زدن یا پیاده روی بدن خود را گرم و سپس تمرینات شکم را آغاز کنید و در پایان با حرکات کشش بدن خود را سرد کنید.  توصیه: برای جلوگیر از آسیب دیدگی یک زیر انداز ورزشی تهیه کنید یا یک پتو را دولا کرده و به عنوان زیر انداز استفاده کنید تا از آسیب دیدگی در ناحیه کمر جلوگیری شود. 10 دقیقه تمرین برای عضلات شکم و تفکیک آنها در خانه بدون تجهیزات اگر دانشجو هستید یا خود را برای ورود به دانشگاه آماده میکنید و وقت رفتن به باشگاه را ندارید اگر بچه دار هستید و باید در خانه مراقب فرزند خود باشید و نمیتوانید به باشگاه بروید و یا به هر دلیلی امکان حضور شما در باشگاه نیست. با دیدن این فیلم که ما برای شما به صورت اختصاصی در وب قرار دادیم میتوانید به سلامت و تناسب اندام خود کنید.   مبارزان واقعی: ابتدا 10 تا 20 دقیقه بدن خود را گرم کنید برای این کار میتوانید با طناب زدن یا پیاده روی بدن خود را گرم و سپس تمرینات شکم را آغاز کنید و در پایان با حرکات کشش بدن خود را سرد کنید. توصیه برای جلوگیر از آسیب دیدگی یک زیر انداز ورزشی تهیه کنید یا یک پتو را دولا کرده و به عنوان زیر انداز استفاده کنید تا از آسیب دیدگی در ناحیه کمر جلوگیری شود.

  مبارزان واقعی: ابتدا 10 تا 20 دقیقه بدن خود را گرم کنید برای این کار میتوانید با طناب زدن یا پیاده روی بدن خود را گرم و سپس تمرینات شکم را آغاز کنید و در پایان با حرکات کششی بدن خود را سرد یا به اصطلاح ریکاوری کنید.

 توصیه: برای جلوگیری از آسیب دیدگی کمر یک زیر انداز ورزشی تهیه کنید یا یک پتو را دولا کرده و به عنوان زیر انداز استفاده کنید.      

دانلود


برچسب‌ها: بدنسازی و فیتنس بانوان, تمرین برای عضلات شکم, شش تکه کردن, تناسب اندام, تمرین ورزشی در خانه برای بانوان

ارسال توسط ققنوس
ارسال توسط ققنوس

به فکر مربی دیگری باشید

 چرا پیشرفت نمی‌کنید؟
 

تمرین کردن با مربی خصوصی، می‌تواند راهی سریع و صحیح برای رسیدن به اهدافتان باشد، به شرطی که مربی‌تان را درست انتخاب کرده باشید. اما اگر با مربی کار می‌کنید و نتیجه‌ای نمی‌بینید، و یا احساس می‌کنید مربیتان به حرفتان گوش نمی‌دهد، احتمالاً وقت آن رسیده است که دنبال مربی دیگری باشید. در این مقاله سعی داریم ۵ نشانه‌ را برای شما عنوان کنیم که با دیدن آنها می‌فهمید زمان آن رسیده است که باید مربیتان را عوض کنید.

Personal Trainer

نشانه اول: مربی‌تان انعطاف لازم در برنامه‌ریزی ندارد

مربی باید بتواند با توجه به شرایط شما، هر از گاهی برنامه تمرینیتان را تغییر دهد. مربی خصوصی، همانطور که از اسمش پیدا است، خصوصی است و شاگرد باید بتواند با مربی ارتباط برقرار کرده و بتواند از مربی درخواست کند تا تمرینش را بر اساس نیاز‌هایش تغییر دهد. ممکن است شاگرد با ....


برچسب‌ها: بدنسازی, مربی, تمرینات بدنسازی اختصاصی, پیشرفت چشمگیر, تمرینات بدنی

ادامه مطلب...
ارسال توسط ققنوس

چرا بوکس ورزش خوبی است؟

قوی شوید، بدنتان را تمرین دهید و ذهنتان را از استرس تهی کنید

 

معمولاً به بوکس علم شیرین می‌گویند، اما این ورزش می‌تواند ورزش بی‌رحمی هم باشد که برنده و حریفش را خونین و مالین می‌کند.

چرا بوکس ورزش خوبی است؟

زیبایی بوکس در افزایش مقاومت، پایداری و قدرت طلبی است که شما هنگام تمرین به دست می‌آورید.اگر طعم درد و تحقیر ضربات مشت را نچشیدید، بوکس بدون برخورد هم، همانقدر برایتان مفید خواهد بود.

تمرین بدنی کامل

بوکس، تقریباً عضلات تمام بدن را 


برچسب‌ها: بوکس, ورزشهای مفید, رزمی, ورزش مقابله با استرس

ادامه مطلب...
ارسال توسط ققنوس

چطور در یک ماه شکم شش تکه داشته باشیم؟

راه اصولی و سریع برای دستیابی به شکم شش تکه

 

بعضی از افراد، بشدت می‌خواهند که عضلات شکمشان را پرورش دهند و شکم شش تکه شان را آشکار کننددر شرایط عادی، با نظم و انضباط و تعهد زیادی می‌توانید به نتیجه برسیداما برای اینکه رویای داشتن عضلات شش تکه در یک ماه به واقعیت تبدیل شود، کارهای بیشتری لازم است.

چطور در یک ماه شکم شش تکه داشته باشیم؟

قدم ۱

رژیم غذاییتان را پاکسازی کنیدوقتی که می‌خواهید در یک ماه، عضلات شش تکه داشته باشید، رژیم غذایی یک عامل مهم بشمار می‌آیداز مصرف غذاهای سرخ شده، فراوری شده، تصفیه شده و غذاهایی که دارای چربی اشباع بالا هستند پرهیز کنید.

بجای آنها، غذاهایی که بطور طبیعی سرشار از فیبر هستند و چربی کمی دارند مصرف کنیدمانند گوشت بدون چربی، لبنیات کم چرب، غلات کامل، میوه‌ها، سبزیجات، دانه‌ها، آجیل، و حبوبات.

قدم ۲

از مصرف مایعات پر کالری اجتناب کنیداگر می‌خواهید که در یک ماه به عضلات شش تکه دست بیابید،کالری‌های بی فایده‌ای که در نوشیدنی‌های شکردار مانند نوشابه، قهوه و چای شیرین موجود است را حذف کنید.


برچسب‌ها: شکم, عضلات شکم, شش تکه, سیکس پک, تمرین بدنسازی و هوازی

ادامه مطلب...
ارسال توسط ققنوس

 تمرینات با وزنه برای بوكسورها

                                                  
         
 بوكس از ورزشهايي است كه ورزشكار براي پيشرفت در آن به مهارتهاي مختلفي نيازمند است ، ضربه مشت با دست زده مي شود ولي براي اينكه ضربه كاري و موثر باشد بايد بطرز مقتضي از اندامهاي مختلف بدن كمك گرفته شود و بهمين جهت بوكسورها علاوه بر دستهاي قوي به پاها ، كمر وشكم ، عضلات فوقاني و تحتاني پشت ، سينه وسرشانه ورزيده و توانا نيز احتياج دارند .
بوكس يكي از رشته هاي ورزشي است كه ورزشكار بايد به محض شركت در مسابقه از حداكثر تناسب جسمي برخوردار باشد . بنابراين لازم است كه برنامه هاي تمرين با وزنه شامل آن دسته از حركاتي شود كه موجبات افزايش تناسب جسمي و سلامتي عمومي ورزشكار را فراهم كند . تحرك ، سرعت ، استقامت ، قدرت و مهارت فوق العاده از جمله عواملي فيزيكي هستند كه ورزشكار براي اجراي موفقيت آميز حركات بوكس به آن احتياج دارد .
بوكسور براي اينكه بتواند ....ادامه مطلب...
ارسال توسط ققنوس
9تمرین عضله ساز برای رزمی کاران

امریكایی ها عادت كرده اند تا ذهن خود را مشغول نسخه ها و فهرست های بلند بالا نمایند، ما خوشحالیم كه ادعا نماییم از این مسایل عوام پسندانه به دور هستیم. از این رو به دنبال برگزیده ترین تمرینات دائمی برای هر یك از قسمت های بزرگ بدن وارد عمل شدیم و نتیجه آن فهرستی از تمرینات اصلی قابل اتكا و دلیل این انتخاب بود.

برای گردآوری این گلچین به سراغ" مایك بارنز" یكی از متخصصان قابل احترام در زمینه تمرینات قدرتی( فوق تخصص علوم قدرتی-C.S.C.S)، مدیرآموزش در انجمن ملی قدرت و بدنسازی در كلرادو اسپینگز كلمبیا، و مربی سابق بدنسازی در باشگاه " سانفرانسسیكو فورتی ناینرز" رفته ایم.

این نسخه از تمرینات نه تنها می تواند مورد مخالفت شما قرار گیرد، بلكه ارزش امتحان كردن را هم دارد. بار بعد كه خود را در باشگاه دیدی آنهم در حالیكه تنها پنج دقیقه به بسته شدن آن باقی مانده، دیگر لحظات ارزشمند سبك سنگین كردن نوع حركت انتخابی در دورهای پایانی را از دست نخواهید داد. در اینجا برای تحت تأثیر قراردادن سریع عضله، گلچینی را بدور از هر گونه سخنرانی های موردپسند جار و جنجالی و زار و نزار رایج گرد آورده ایم كه یكی از دیگری بهتر است. و از همه مهمتر آنكه، این حركات بدن شما را به سمت پیشرفتی همه جانبه سوق خواهند داد.

1. ساق ها، حركت ساق در حالت ایستاده!

در پشت ساق دو عضله اصلی وجود دارد: عضله نعلی( سولئوس) و عضله خیلی بزرگتر بنام دوقلو( گاستروك). برای هدف قراردادن عضله دوقلو، حركت ساق در حالت ایستاده را انجام دهید. به گفته بارنز، " وقتی حركت ساق در حالت ایستاده را با كمك گرفتن از عضله نعلی اجرا كنید، عضله دوقلو به بیشترین میزان ممكن فعال می شود. اما در حالت نشسته، این عضله نعلی است كه بیشتر درگیر می شود. تفكیك عضله دوقلو در این حالت كامل نبوده و خیلی كم اثر است."

بقیه در ادامه مطلب..ادامه مطلب...
ارسال توسط ققنوس

عضلات چهار سر ران از مهم‌‌ترين گروه عضلاني ران است كه در تمام هنرهاي رزمي و مبارزات به كار گرفته مي‌شوند. «فردريك مونپر» قهرمان بدنسازي جهان در اين باره توضيحاتي مي‌دهد..

به قلم: فردريك مونپو
وي گر چه به رشته بدنسازي همچنان وفادار است اما از تمرين جوجيتسو و همچنين بوكس در محلي كه خود تدريس مي‌كند نيز دور نمانده است. او چنين مي‌گويد: «اين كار به من اجازه مي‌دهد كه تمريناتم را تغيير دهم و همچنين متوجه چگونگي عملكرد عضلات مختلف در ضربات دست يا پا مي‌شوم. بدين ترتيب دريافتم كه عضلات چهار سر در فعاليت پاها نقش اساسي دارند و سرعت و قدرت ضربات پا را تأمين مي‌كنند و تمرين بروي اين عضلات، سرعت جابجايي و حركت پاها را بهبود مي‌بخشد. هنگام تمرين جوجيتسوي برزيلي نيز اين عضلات در مراحلي از مبارزه و عدم تعادل بسيار فعال هستند.
* عضلات چهار سر
اين عضلات همان گروه عضلاني جلوي ران هستند و از عضلات Crural عضلات پهن داخلي، پهن خارجي و راست جلويي تشكيل شده‌اند. اين چهار گروه عضلات جمعاً عمل خم كردن زانوها را به عهده دارند. بهترين تمرين براي عضلات چهار سر اسكوات يا خم كردن زانو است. اين تمرين تمام عضلات ران را به كار وا مي‌دارد اما بيشترين فعاليتش مربوط به عضلات چهار سر مي‌باشد.
اسكوات چنانچه به طور صحيح انجام گيرد علاوه بر بهبود انرژي نهفته عضلاني عضلات چهار سر به تقويت ران و عضلات پشت نيز كمك مي‌كند. با اين همه براي جلوگيري از هر نوع آسيب‌ديدگي و نحوه صحيح انجام اين حركت از نظر حركات عضله و هم از نظر حركات مفصل بايد مورد توجه بسيار قرار گيرد. بخصوص اگر اين تمرينات با وزنه باشند.
نكته حائز اهميت اين است ...
بقیه در ادامه مطلب..


ادامه مطلب...
ارسال توسط ققنوس
آخرین مطالب

دانلود